El Doktor Çocuk Oyunu

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 25.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
El doktoru oyunu ile çocuklar çok eğlenceli vakit geçirecek. Siz de hemen bu mükemmel oyunu indirin.

Çocuklar zamanlarının çoğunu oyun oynayarak geçirmekte. Çünkü çocuklar asıl büyük gelişimlerini oynayarak tamamlarlar. Bu durum göz önüne alındığında çocukların çok vakit harcadığı bu oyunların yararlı hale gelmesi onların gelişiminini desteklenmesine yardımcı olur. Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu eğitici oyun çocukların pek çok ilgi ve ihtiyacını karşılayacak nitelikte. Pek çok gelişim alanını destekleyen bu oyun sayesinde çocuklar artık çok daha bilinçli bilgili ve dikkatli olacak.

 Çocukların el oyununda yapması gereken şey hastalanmış eli iyileştirmek. Bunun için çocuklara pek çok görev verilecek fakat bu görevleri yerine getirmek her zaman çok kolay olmayacak. Özellikle belli bir süreye sahip olan bu eğitici oyun çocukların zaman kavramının gelişmesine de destek olacak. Çocuklar verilen süre içinde görevleri yerine getirmek zorunda.  Çocukları her yönden destekleyen bu oyun ile zaman artık çok daha eğlenceli ve verimli geçecek.

 Mükemmel özellikleri olan bu eğitici oyun sayesinde artık çok eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. Çocuklar için üretilen ve onların gelişimini destekleyen bu oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna basmak. Oyunu hemen indirin ve çocukların hem eğlenmesine hem de gelişmesine siz de katkı sağlayın. 

El Doktor Çocuk Oyunu indir